zdenkapohlreich.cz

Zdeňka PohlreichJednoho dne se Zdenka ocitla ve stavu propadu do vědomí. Toto vědomí bylo procítěno, jako nekonečný prostor. Zdenka zmizela a zůstal jen tento prostor.  Zůstalo jen čiré vědomí, toto vědomí může uzřít samo sebe a to za určitých podmínek, které se pokouším předávat lidem, kteří pracují s koňmi, ale i lidem, kteří o to projeví zájem. Na svých seminářích a individuálních hodinách, společně pronikáme do vědomého přítomného okamžiku, který je jedinou vstupní branou k pochopení a procítění vědomí. Nalézáme určitý stav mysli a vztah s našim božstvím. Jako každý vztah, nám toto vědomí nabízí lásku, věrnost a důvěru, která se zrcadlí, právě ve stavu mysli, jako štěstí, krása a pokora, bez strachu a negativních emocí. Odměnou je pohoda, zdraví a optimismus, které přicházejí do našeho života s lehkostí a samozřejmostí. Přirozeně otvírají naše srdce celému světu.  


Zprávy z nitraMoc ráda bych Vám přestavila svou novou knihu " Zprávy z nitra".

Objednat si ji můžete zde: www.pohlreich.shop

Anotace ke knize:
Chtěla bych vyprávět svůj životní příběh o nemoci, která se proměnila v moc. V moc ovládnout svůj život a vzít za něj plnou zodpovědnost. Věřím, že každý dokáže změnit běh života. Co to znamená? Znamená to být pozitivní, šťastný, zdravý, úspěšný a milující. A jak to dokázat? Je to tak jednoduché a těžké zároveň. Chtěla bych se s vámi podělit o svou subjektivní zkušenost. Nic víc. Nepředkládám nauku ani dogma. Mám jediné přání − pokud tento příběh povzbudí jen jednoho z vás a pomůže mu, je smysl mé nemoci naplněn.


Naučte se AnglickyOpravdu to funguje!!!!!


Kniha od Marie Michaličkové se mi moc líbí. Je mysl otevírající, velmi povzbuzující a inspirující. Doporučuji ji všem rodičům, pro které je vzdělávání jejich dětí důležité - pokud vám záleží na vzdělávání vašich dětí, dáte jim přečíst tuto knihu. Tyto věci by se totiž měly učit na všech školách jako povinný předmět. Je vhodná také pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a posunout se ve svém životě dále. Kniha přináší revoluční postup, jak se snadno a rychle naučit cizí jazyk, a umožní vám objevit váš skrytý potenciál.

 Objednejte hned na: 

 https://www.naucte-se-anglicky.cz/?a_aid=5a1711ef5b829&a_bid=48b5cc41 


TOP