zdenkapohlreich.cz 

Koně v mém životě znamenají mnoho. Jde o tvory, kteří žijí v přítomném okamžiku a jsou napojeni na universitní vědomí. A protože vědomí je jen jedno, okamžitě mají zpětnou vazbu, jak jsme na tom s napojením my. Poznají naši sebemenší nejistotu, psychické problémy i momentální náladu. A protože jsou to tvorové citliví na stres chtějí, aby jejich vůdce byl naprosto vyrovnaný a vědomí sám sebe. Někdy stačí problémy vyslovit a koně jsou připraveni nám s nimi pomoci namísto, aby z nás tahali emoce pomocí vyhazování, schazování jezdců a nebo zranění sebe či lidí. Ano slyšíte dobře, většina zranění koní nebo lidí je výrazem dlouhodobého skrývání emocí a přetvařování se. Kůň vnímá vědomého člověka, jako vyrovnaného leadra, pro kterého udělá téměř vše. Být vědomí, je však tvrdá práce na sobě samém a ne na koni. Já tvrdím, že koně umí vše. Vědomí člověk je člověk, který stojí pevně na zemi, je si vědom sám sebe a žije přítomným okamžikem. Nemá strach a má vždy řešení, jak a co s koněm zvládne. Tyto vlastnosti májí ti nejlepší jezdci koní na světě. Pojďme se k nim přidat.   

Od roku 2015 jsem začala pořáda kurzy osobního a duchovního rozvoje pod názvem Equisty. Na stránkách www.welovehorses.cz  najdete více.

            


Missabel Divine of Mystic30.3.2016 se na našem ranči narodilo krásné zdravé hříbátko po Miss Star, ještě větší radost máme, že dědečkem této krásné klisničky je zemřelý hřebec I´m Top Secret narozený také v Líšnici.

 Vítej Divine mezi námi:-)
TOP