zdenkapohlreich.cz

Bicom optima

Nabídka harmonizace těla a duše lidí i zvířat.

Když jsem onemocněla rakovinou, dostal se mi jako zázrakem do cesty přístroj Bicom - Optima. Celý rok mé léčby, jsem tento přístroj používala k harmonizaci celého mého těla. Pevně věřím, že právě Bicom přispěl k mému uzdravení. 

Bicom- Optima

Přístoj, který pracuje na principu birorezonance. Jde o unikátní celostní harmonizaci člověka. Přístroj umí odhalit pravou příčinu nemoci, jde až do podstaty tedy, až do psychických bloků a problémů nemocí.

Všechny buňky v těle pracují na principu biorozenance, tedy na komunikaci pomocí frekvencí, které mohou číst díky elektromagnetickému poli, které v těle vzniká. Pokud je toto pole čisté, pak je komunikace zdravá a dobrá. Pokud však na cestě stojí nějaký patogen či blokádá dochází ke zkreslení informací a buňky nemohou komunikovat. Patogenem může být vir, bakterie, parazit, těžký kov či alergen. Blok může být energetický či mechanický apod...Bicom umí tyto patogeny a bloky odhalit a  zharmonizovat správnými frekvencemi komunikaci bezi buňkami a tak uzdravit nemocný orgán .

Tělo nastartuje svoji samoregulaci, lidově řečeno probudí v sobě vnitřního lékaře, který začne léčit ze svých zdrojů.

Podstatou účinku je působení na regulační subsystémy organismu (nervový,hormonální, imunitní) s cílem obnovit vnitřní rovnováhy organismu, jak energetické, hormonální a vegetativní – což se projeví zlepšením zdravotního stavu a často i úplným vyléčením.Čtěte více

Nabízíme detoxikaci organismu pomocí přístroje BICOM. Speciálně pro onkologické pacienty. BICOM umí vyvést z těla nežádoucí účinky chemoterapii, harmonizovat organismus, zvýšit množství červených a bílých krvinek, zlepšit potenciál zdravých buněk, zvýšit imunitu a mnoho dalšího. Detox provádíme třetí den po chemoterapii, když už chemo neučinkuje.

Objednávky na: zgruberova@seznam.cz


Čtěte víceTOP